Комунальне некомерційне медичне підприємство "КРЕМЕНЧУЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області (КНМП "Кременчуцька ЦРЛ")

Безкоштовний тест на COVID — як і навіщо?

Кількість хворих на коронавірус в Україні зберігається на високому рівні. Сьогодні держава забезпечує безкоштовне тестування на COVID-19 всім громадянам при наявності симптомів.

Безкоштовний ПЛР-тест на коронавірус можуть зробити пацієнтам, в яких є яскраво виражені симптоми ГРВІ, пневмонії або важкого гострого респіраторного синдрому.

Онлайн тест на уточнення наявних або вірогідних симптомів за посиланням https://covid19.infermedica.com/uk/#0-99990

Пацієнту з підозрою на коронавірус необхідно зв’язатися зі своїм сімейним лікарем. Він дізнається про симптоми й ухвалить рішення про надання направлення на безкоштовне проведення ПЛР-тесту чи направлення мобільної бригади для проведення тестування.

Ваш тест це:

• запорука правильного лікування;
  • захист ваших близьких;
  • захист людей з груп ризику, для яких вірус несе смертельну загрозу.

Держава забезпечує безкоштовне тестування на підставі Наказу МОЗ України від 17.09.2020 № 2122.

Зроби тест — зупини пандемію COVID-19