Комунальне некомерційне медичне підприємство "КРЕМЕНЧУЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області (КНМП "Кременчуцька ЦРЛ")

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

Тест який рятує життя!

лише захисні маски знижують поширення коронавірусної інфекції, а й масове тестування та самоізоляція при виявленні позитивного результату!
Наразі доступні 2 типи тестування на коронавірус: 1) спрямовані на виявлення активної інфекції:

- ПЛР тести (для дослідження береться мазок з носа і ротоглотки. ПЛР тести застосовують на початку захворювання і їхня чутливість найбільша у період між 7 і 14 днями після зараження);

- Антигенні тести (тести використовують на ранніх стадіях захворювання, виявляють у вірусі певний білок на основі зразка з носа або носоглотки. Їх перевагою є швидке та легке виконання (результат отримують вже за 15–30 хв).

2) Тести ІФА (спрямовані на виявлення ознак пост­інфекції).

Це лабораторне дослідження по крові з вени, яке виявляє імунну реакцію на вірус — рівень антитіл. Чим більше їх в крові, тим вище імунітет до вірусу і тим нижчий рівень заразитися повторно. Для того щоб уникнути похибок в результатах, рекомендується здавати кров натщесерце, а за два тижні до дослідження необхідно відмовитися від прийому антибіотиків та противірусних препаратів.

Детальніше за посиланням https://cutt.ly/okjorM1

Зроби тест — зупини пандемію COVID-19

 

Коментарі зачинено.