Оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Найменування та місцезнаходження об’єкта оцінки: частина нежитлового приміщення поліклініки Кременчуцької ЦРЛ загальною площею 6,0 кв.м за адресою: м. Кременчук, проспект Полтавський, 40.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості майна з метою розрахунку орендної плати та укладання договору оренди.

Конкурсна документація та конкурсна пропозиція надсилається (або подається особисто) до приймальні Кременчуцької центральної районної лікарні за адресою: 39627 м. Кременчук, проспект Полтавський, 40, не пізніше ніж за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно). У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або несвоєчасного її подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Вимоги до претендентів для участі в конкурсі:

- відповідна кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до Порядку реєстрації фізичних осіб (оцінювачів) у Державному реєстрі оцінювачів;

- досвід суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема подібного майна;

- перелік оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;

- письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено суб’єктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна;

- у разі необхідності – спеціального дозволу на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею, виданого суб’єкту оціночної діяльності (допусків оцінювачів, які перебувають у трудових відносинах із суб’єктом оціночної діяльності або залучаються ним за цивільно-правовими договорами), або дозволу, виданого іншому суб’єкту оціночної діяльності, якого за відповідною угодою буде залучено до виконання робіт, пов’язаних з державною таємницею.

Перелік документів, які подаються на конкурс:

- заява про участь у конкурсі;

- копія установчого документа;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

- письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів;

- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

- копія спеціального дозволу на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею, виданого суб’єкту оціночної діяльності (допусків оцінювачів, які перебувають у трудових відносинах із суб’єктом оціночної діяльності або залучаються ним за цивільно-правовими договорами), або дозволу, виданого іншому суб’єкту оціночної діяльності, якого за відповідною угодою буде залучено до виконання робіт, пов’язаних з державною таємницею (за необхідності);

- письмова згода керівника суб’єкта оціночної діяльності, що має дозвіл на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею, і залучається претендентом (за необхідності);

- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція подається в запечатаному конверті за написом «Конкурсна пропозиція» і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Документи учасників конкурсного відбору приймаються з 08.00 до 16.30, перерва з 12.00-12.30, крім вихідних, святкових, неробочих днів, у приміщенні Кременчуцької ЦРЛ за адресою: 39627 м. Кременчук, проспект Полтавський, 40 (каб. № 401).

Конкурс відбудеться 05.03.2019 року об 11.00 у приміщенні Кременчуцької центральної районної лікарні за адресою: 39627 м. Кременчук, проспект Полтавський, 40 (каб. № 401)
Телефон для довідок: (0536) 75-87-49.

Скачати: 14.02.2020 – оголошення про проведення конкурсу субєктів оціночної діяльності