Вітаємо з ювілеєм!

Шановна Маріє Володимирівно!

Дорога наша колега, красива, добра і чуйна жінка, мудрий та принциповий керівник!

Прийміть наші вітання та теплі побажання з нагоди Вашого ювілею!

Бажаємо Вам святкового настрою, великого родинного щастя, добробуту, терпіння, успіхів і благих досягнень в визначеному Вам Богом служінні на благо людей, творчої енергії, наснаги та наполегливості у здійсненні всіх Ваших задумів.

Нехай поруч з Вами завжди йдуть віра і надія, оптимізм і впевненість, а доля дає вам здоров’я, береже від негараздів та бід, додає сил та натхнення.

Колектив комунального некомерційного підприємства Кременчуцької районної ради «Кременчуцька центральна районна лікарня»

19.09.2019