Реорганізація Кременчуцької ЦРЛ

Згідно рішення  сімнадцятої сесії Кременчуцької районної ради сьомого скликання від 29 грудня 2017 року (зі змінами згідно рішень 19 сесії Кременчуцької районної ради 7 скликання від 07.03.2018 та 24 сесії Кременчуцької районної ради 7 скликання від 10.10.2018) 05.11.2018 Кременчуцька центральна районна лікарня реорганізована в комунальне некомерційне підприємство Кременчуцької районної ради «Кременчуцька центральна районна лікарня».

05.01.2018 року директор Кременчуцької ЦРЛ Ігнатчук Марія Володимирівна підписала наказ №1 “Про належну організацію роботи комунального некомерційного підприємства  Кременчуцької районної ради «Кременчуцька центральна районна лікарня»”, де зазначено: “1. Визнати днем створення комунального некомерційного підприємства Кременчуцької районної ради «Кременчуцька центральна районна лікарня»   05 листопада 2018 року” .

Підприємство створене на базі майна спільної власності територіальних громад, а саме Піщанської ОТГ (Піщанської сільської ради), Омельницької ОТГ (Омельницької сільської ради), Пришибської ОТГ (Пришибської сільської ради), Новознам’янської ОТГ (Новознам’янської сільської ради), Недогарківської ОТГ (Недогарківської сільської ради), Білецьківської сільської ради, Кам’янопотоківської сільської ради, Келебердянської сільської ради, Потоківської сільської ради, Салівської сільської ради, Ялинцівської сільської ради та Новогалещинської селищної ради (Бондарівський старостинський округ) (ОТГ) – в особі Кременчуцької районної ради Полтавської області.

Засновником, Власником та органом управління майном підприємства, що є спільною власністю територіальних громад Кременчуцького району є Кременчуцька районна рада Полтавської області.