Відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва

12 жовтня 2018 року відбувся районний захід до Дня захисника України та Дня українського козацтва «Безсмертну славу українських козаків примножать воїни добра».

На ньому були відзначені грамотами Кременчуцької районної державної адміністрації за багаторічну і сумлінну працю та з нагоди Дня захисника України працівники Кременчуцької центральної районної лікарні: лікар-анестезіолог відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії Мусієнко Євгеній Володимирович та сестра медична (фтизіатричного кабінету) поліклініки Доценко Світлана Олександрівна, які були учасниками антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях в 2015-2016 роках.