Изображение 001

Відкриття операційного блоку Кременчуцької ЦРЛ

6 березня 2018 року відбулося відкриття першої черги капітального ремонту приміщеннь другого поверху кардіологічного корпусу Кременчуцької центральної районної лікарні, де облаштовано дві операційні зали, стерилізаційні та інші допоміжні приміщення.

Ремонт фінансувався із надходжень спеціального Фонду розвитку територій  із  обласного бюджету (1 млн. 100 тис. грн.).

Головний лікар М.В. Ігнатчук вручила грамоти-подяки депутатам Полтавської обласної ради Сазонову О.Ю., Алексюку О.Л., Гамзі С.І., Півню Д.Ю.  за надану допомогу у проведенні капітального ремонту операційного блоку та зміцненні матеріально-технічної бази Кременчуцької центральної районної лікарні.

Операційний блок розташований поряд з відділенням анестезіології та інтенсивної терапії. Це покращить умови перебування пацієнтів після проведених операцій. В майбутньому планується розташувати поряд в цьому корпусі і хірургічне відділення з гінекологічними та травматологічними ліжками.

Изображение 015

Изображение 028