КРЕМЕНЧУЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров’я Полтавської області

Лікар-анестезіолог Кременчуцької ЦРЛ отримав нагороду

28.09.2015 року на території Кременчуцького військового шпиталю з нагоди Дня міста відбулося нагородження  ветеранів другої світової війни, учасників АТО, військових медиків та волонтерів. На заході були присутні представники місцевої влади від виконкому та депутатського корпусу, головний лікар Кременчуцької центральної районної лікарні Марія Володимирівна Ігнатчук.

Нагрудний знаки Полтавської обласної ради «За вірність народу України» I та II ступеня було вручено 14 присутнім на заході.

Відзнаку «За вірність народу України»  I ступеня отримав військовий лікар, лікар-анестезіолог Кременчуцької центральної районної лікарні Євген Володимирович Мусієнко.  Євген Володимирович перебував у зоні АТО з 17.06.2014 по 20.06.2015 року, був поранений в районі Донецька. Мусієнко Є.В. нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню. Також він ніс службу як медик на Майдані Незалежності під час Революції Гідності.