Комунальне некомерційне підприємство Кременчуцької районної ради "КРЕМЕНЧУЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" (Кременчуцька ЦРЛ)

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

ЛЯХ ЛЕОНІД ПЕТРОВИЧ

ЛЯХ ЛЕОНІД ПЕТРОВИЧ

(1928-1988)

Народився в Градизьку Глобинського району в 1928 році. Там же закінчив середню школу, а в 1958 році закінчив Івано-Франківський медичний інститут.
З 1959 року Леонід Петрович займав посаду головного лікаря Кременчуцького району, виявив себе талановитим організатором охорони здоров’я.
За час його праці значно покращилась матеріально-технічна база лікувально-профілактичних установ району: побудовано поліклініку на 600 відвідувань у зміну, лікувальні корпуси на 220 і 120 ліжок, 3 дільничні лікарні, 4 медичних амбулаторії, 6 аптек, 18 фельдшерсько-акушерських пунктів.
Оснащення центральної районної лікарні найновішою апаратурою і обладнанням дозволило розгорнути 5 міжрайонних відділень: опікове, кардіологічне, ендокринологічне, гастроентерологічне, травматологічне. Колектив лікарів виріс з 11 (1958р.) до 115 (1988р.).
У 1982 році районна лікарня була визначена базою для проведення виїзного циклу практичних занять Московських міжнародних курсів організаторів охорони здоров’я.
Головний лікар був ініціатором втілення в життя прогресивних форм організації праці, посилення економії і бережливості. У лікарні було втілено в практику 53 нових методів лікування і діагностики.
Рисами характеру Леоніда Петровича були: принциповість і чесність, глибока ерудиція в медицині, широкий кругозір і творча ініціатива, чуйність і доброта.
За багаторічну сумлінну працю Леонід Петрович був нагороджений орденами Леніна, Трудового Червоного Прапора, знаком «Відмінник охорони здоров’я». Йому було присвоєно почесне звання «Заслужений лікар УРСР».
Помер на 61-му році життя. Похований у м. Кременчуці.

лях10 лях20 лях30

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .