Комунальне некомерційне медичне підприємство "КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

ЛЯХ ЛЕОНІД ПЕТРОВИЧ

ЛЯХ ЛЕОНІД ПЕТРОВИЧ

(1928-1988)

Народився в Градизьку Глобинського району в 1928 році. Там же закінчив середню школу, а в 1958 році закінчив Івано-Франківський медичний інститут.
З 1959 року Леонід Петрович займав посаду головного лікаря Кременчуцького району, виявив себе талановитим організатором охорони здоров’я.
За час його праці значно покращилась матеріально-технічна база лікувально-профілактичних установ району: побудовано поліклініку на 600 відвідувань у зміну, лікувальні корпуси на 220 і 120 ліжок, 3 дільничні лікарні, 4 медичних амбулаторії, 6 аптек, 18 фельдшерсько-акушерських пунктів.
Оснащення центральної районної лікарні найновішою апаратурою і обладнанням дозволило розгорнути 5 міжрайонних відділень: опікове, кардіологічне, ендокринологічне, гастроентерологічне, травматологічне. Колектив лікарів виріс з 11 (1958р.) до 115 (1988р.).
У 1982 році районна лікарня була визначена базою для проведення виїзного циклу практичних занять Московських міжнародних курсів організаторів охорони здоров’я.
Головний лікар був ініціатором втілення в життя прогресивних форм організації праці, посилення економії і бережливості. У лікарні було втілено в практику 53 нових методів лікування і діагностики.
Рисами характеру Леоніда Петровича були: принциповість і чесність, глибока ерудиція в медицині, широкий кругозір і творча ініціатива, чуйність і доброта.
За багаторічну сумлінну працю Леонід Петрович був нагороджений орденами Леніна, Трудового Червоного Прапора, знаком «Відмінник охорони здоров’я». Йому було присвоєно почесне звання «Заслужений лікар УРСР».
Помер на 61-му році життя. Похований у м. Кременчуці.

лях10 лях20 лях30

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .